| Creep | ±0.05% Full Scale |
|---|---|
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Usage | Load Cell Sensor And Tension Measuring |
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Customized |
| Histeresis | ±0,05% |
|---|---|
| Rentang Pengukuran | 0-1000 Regangan Mikro |
| Suhu Operasional | -20~+80℃ |
| Penggunaan | Sensor Sel Beban |
| Bahan Pembawa | Aldehid Fenolik/Polimida/Epoksi |
| Nama Produk | Pengukur regangan tipe roset membran |
|---|---|
| Model | Seri KA Jembatan Lengkap |
| Penggunaan | transduser tekanan |
| Perlawanan | 350.1000.1500.1650 Ohm |
| Kemasan rincian | 20 pcs per paket |
| Nama Produk | Pengukur regangan tipe roset membran |
|---|---|
| Model | Seri KA Jembatan Lengkap |
| Penggunaan | transduser tekanan |
| Perlawanan | 350.1000.1500.1650 Ohm |
| Kemasan rincian | 20 pcs per paket |
| Nama Produk | Pengukur regangan tipe roset membran |
|---|---|
| Model | Seri KA Jembatan Lengkap |
| Penggunaan | transduser tekanan |
| Perlawanan | 350, 500, 1000 ohm |
| Kemasan rincian | 20 pcs per paket |
| Histeresis | ± 0,05% |
|---|---|
| Rentang pengukuran | 0-1000 Microstrain |
| Suhu operasional | -20 ̊+80°C |
| Penggunaan | Sensor Sel Beban |
| Bahan Pembawa | Aldehid Fenolik/Polimida/Epoksi |
| Histeresis | ± 0,05% |
|---|---|
| Rentang pengukuran | 0-1000 Microstrain |
| Suhu operasional | -20 ̊+80°C |
| Penggunaan | Sensor Sel Beban |
| Bahan Pembawa | Aldehid Fenolik/Polimida/Epoksi |
| Histeresis | ± 0,05% |
|---|---|
| Rentang pengukuran | 0-1000 Microstrain |
| Suhu operasional | -20 ̊+80°C |
| Penggunaan | Sensor Sel Beban |
| Bahan Pembawa | Aldehid Fenolik/Polimida/Epoksi |
| Histeresis | ±0,05% |
|---|---|
| Jarak pengukuran | 0-1000 Microstrain |
| Suhu operasional | -20 ̊+80°C |
| Penggunaan | Sensor Sel Beban |
| Bahan Pembawa | Aldehid Fenolik/Polimida/Epoksi |
| Bahan | Baja Atau Paduan Aluminium |
|---|---|
| Fitur | Sensor Tekanan Mikro |
| Bahan Pembawa | Aldehida Fenolik/ Polimida/ Epoksi |
| Suhu Kerja | -20~+80℃, |
| Suhu operasional | -20~+80℃ |