| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Bahan | Baja Atau Paduan Aluminium |
|---|---|
| Layanan | Adat |
| orang aneh | ±0,05% Skala Penuh |
| silikon | 4.7 x 0.22 x 0.02 |
| Suhu Kerja | -20~+80℃, |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |
| Nama Produk | Sel Beban Tahan Air |
|---|---|
| Kapasitas | 10t, 20t, 30t, 40t |
| fitur | Akurasi tinggi |
| Aplikasi | Jembatan Timbang, Timbangan Truk |
| Sinyal keluaran | 2mv/v |
| Bahan | paduan Aluminium |
|---|---|
| Jenis | Miniatur Paralel |
| Beban Terkait | 1-50kg |
| Perlindungan Air | IP65 |
| PENGGUNAAN | Timbangan |
| Nama Produk | sel beban tipe balok geser ujung ganda |
|---|---|
| Kapasitas | 25klb-100kb |
| fitur | Akurasi tinggi |
| Aplikasi | Jembatan Timbang, Timbangan Truk, penimbangan kereta api |
| Kemasan rincian | 1 pc per paket, 5 pcs per karton |
| Nama Produk | S Type Load Cell |
|---|---|
| Kapasitas | 1t-20t |
| Sinyal output | 3mv |
| Fitur | Bentuk Z Load Cell, Anti kelebihan beban |
| Presisi | C2 |
| Bahan | Baja Paduan atau Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Rentang pengukuran | 500-2000kg |
| Ketepatan | C3 |
| Perlindungan | IP67 |
| Panjang kabel | 3-10 meter |
| Nama Produk | Sel Beban Pengukur Strain |
|---|---|
| Fitur | Sensor tekanan mikro |
| silikon | 4,7 × 0,22 × 0,02 |
| Ukuran substrat | 7x4 |
| Kemasan rincian | 1 pc per kotak, 20 pcs per Karton |
| Nama Produk | Load Cell Tipe Balok Geser |
|---|---|
| Kapasitas | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Nomor model | SD-08 |
| Bahan | Baja Paduan atau Baja Tahan Karat |
| Kemasan rincian | 1 pc per kotak, 20 pcs per karton |