| Bahan | Baja Atau Paduan Aluminium |
|---|---|
| Layanan | Adat |
| orang aneh | ±0,05% Skala Penuh |
| silikon | 4.7 x 0.22 x 0.02 |
| Suhu Kerja | -20~+80℃, |
| Bahan | paduan Aluminium |
|---|---|
| Jenis | Miniatur Paralel |
| Beban Terkait | 1-50kg |
| Perlindungan Air | IP65 |
| PENGGUNAAN | Timbangan |
| Nama Produk | Sel Beban Mini |
|---|---|
| Bahan | Paduan Aluminium atau baja paduan |
| Panjang kabel | 220-660mm |
| Kisaran suhu | -20~+55 |
| Teori | Sensor resistensi |
| Nama Produk | Sel Beban Miniatur |
|---|---|
| Kapasitas | 100-3000G |
| Bahan | paduan Aluminium |
| fitur | presisi tinggi |
| Kemasan rincian | 300 pcs per karton |
| Ketepatan | 0,02-0,2% |
|---|---|
| Kapasitas | 1-50kg |
| orang aneh | ≤0,02%FS/30 menit |
| Tegangan eksitasi | 5-10V |
| Histeresis | ≤0,02%FS |
| Histeresis | ±0,05% |
|---|---|
| Rentang Pengukuran | 0-1000 Regangan Mikro |
| Suhu Operasional | -20~+80℃ |
| Penggunaan | Sensor Sel Beban |
| Bahan Pembawa | Aldehid Fenolik/Polimida/Epoksi |
| Histeresis | ±0,05% |
|---|---|
| Jarak pengukuran | 0-1000 Microstrain |
| Suhu operasional | -20 ̊+80°C |
| Penggunaan | Sensor Sel Beban |
| Bahan Pembawa | Aldehid Fenolik/Polimida/Epoksi |
| Nama Produk | Sel Beban Kecil |
|---|---|
| Rentang pengukuran | 1kg,2kg,3kg |
| PENGGUNAAN | Sensor tekanan |
| Nomor model | SL-09 |
| Kemasan rincian | 100 pcs per kotak |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Bahan | Baja Atau Paduan Aluminium |
|---|---|
| Fitur | Sensor Tekanan Mikro |
| Bahan Pembawa | Aldehida Fenolik/ Polimida/ Epoksi |
| Suhu Kerja | -20~+80℃, |
| Suhu operasional | -20~+80℃ |