| Bahan | Baja Paduan atau Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Sinyal | Anolog |
| teori | pengukur regangan |
| Perlindungan Air | IP67 |
| Keluaran | 3mv/v |
| Bahan | Baja paduan |
|---|---|
| Sinyal | 1.0mv/v |
| Rentang pengukuran | 10kN |
| Panjang kabel | 3-6 meter |
| Perlindungan | IP65-66 |
| Bahan | Paduan Aluminium atau Baja Paduan |
|---|---|
| penggunaan | Timbangan |
| Sinyal | 2mv / v |
| kabel | 2-6 meter |
| Perlindungan Air | IP67 |
| Nama Produk | Sel Beban Mikro |
|---|---|
| Kapasitas | 100-300g |
| Bahan | paduan Aluminium |
| Kisaran suhu | -10℃~40 |
| Kemasan rincian | 1 pc per kotak, 200 pcs per Karton |
| Nama Produk | Load Cell Tipe Balok Geser |
|---|---|
| Kapasitas | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Nomor model | SD-08 |
| Bahan | Baja Paduan atau Baja Tahan Karat |
| Kemasan rincian | 1 pc per kotak, 20 pcs per karton |
| ukuran kabel | φ5.4x3000mm |
|---|---|
| Berat badan | 0.5kg |
| Gaya | S balok |
| Perlindungan Air | IP67 |
| Penggunaan | Skala derek |
| Output | 2 mV/V |
|---|---|
| Kepekaan | 2,0±10%mV/V |
| Perlindungan Air | IP67 |
| Nama Produk | Sel Beban S Beam |
| Eksitasi maksimum | 15V |
| Jenis Sel Beban | Sel Beban Pengukur Regangan |
|---|---|
| Kapasitas | 10t-50t |
| Model | CR-05 |
| Aplikasi | Penimbangan Industri |
| Fitur | Akurasi tinggi |
| Kapasitas | 10T-100T |
|---|---|
| Mempertahankan nilai | IP67 |
| Aplikasi | Penimbangan Industri, pengukuran gaya tegangan dan kompresi |
| Model | sel-03 |
| Materi | Baja paduan |
| Kapasitas | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
|---|---|
| ukuran kabel | φ5.4x3000mm |
| Jangkauan suhu operasi | -65°F Hingga 250°F |
| Bahan | Baja Tahan Karat/Baja Paduan |
| Gaya | S balok |