| Nama Produk | Sel Beban Pengukur Strain |
|---|---|
| Kapasitas | 100kg 200kg 300kg 500kg |
| Nomor model | SD-08 |
| Bahan | Baja Paduan atau Baja Tahan Karat |
| Kelas akurasi | C3 |
| Akurasi | 0,02% |
|---|---|
| Fitur | Kinerja yang Dapat Diandalkan |
| Resistensi keluaran | 700Ω±5Ω |
| Histeresis | ±0,02%FS, ±0,03%FS, ±0,05%FS |
| Jenis Sel Beban | Sel beban balok gunting tunggal |
| Kisaran Suhu Dinilai | -10~+60 ℃ |
|---|---|
| Kepekaan | 2.0±0.05mV/V |
| Eksitasi maksimum | 15V |
| Resistensi keluaran | 700Ω±5Ω |
| Jenis Sel Beban | Sel beban balok gunting tunggal |
| Jenis Sel Beban | Sel Beban Pengukur Regangan |
|---|---|
| Output yang Dinilai | 1,5±20%mV/V |
| Impedansi Masuk | 350-700Ω |
| Kesalahan menyeluruh | ≤±0,5% |
| Kisaran suhu operasi | -20~+80℃ |
| Bahan | Paduan Aluminium |
|---|---|
| Jenis Sel Beban | Sel Beban Pengukur Regangan |
| Kesalahan menyeluruh | ≤±0,5% |
| Output yang Dinilai | 1,5±20%mV/V |
| Impedansi Masuk | 350-700Ω |
| Jenis | Aksesoris |
|---|---|
| Perlindungan | IP68 |
| Aplikasi | Muat sel |
| Kisaran suhu | -20°C hingga 80°C |
| Rentang pengukuran | 1t hingga 20t |
| Kepekaan | 2.0±0.05mV/V |
|---|---|
| Jenis Sel Beban | Sel beban balok gunting tunggal |
| Kisaran pengukuran | 100kg-10t |
| Keakuratan | 0.02% FS, 0.03% FS, 0.05% FS |
| Bahan | Baja paduan / Baja tahan karat |
| Bahan | Paduan Aluminium |
|---|---|
| Hubungan | Lubang Disadap M4/M3 |
| Jenis Sel Beban | Sel Beban Pengukur Regangan |
| Kisaran suhu operasi | -20~+80℃ |
| Kelas perlindungan | IP65 |
| Output | 1mV |
|---|---|
| Penggunaan | Perangkat penimbangan |
| Teori | Sel Beban Pengukur Strain |
| Nama produk | Sel beban mikro |
| Bahan | Paduan Aluminium |
| Nama Produk | Sel Beban Kapasitas Tinggi |
|---|---|
| Perlindungan Air | IP67 |
| Bahan | Baja paduan |
| Kapasitas | 10t,20t.30t,40t |
| Sinyal keluaran | 2mv/v |